Valgendamine

Valgendamine on kaasaegne protseduur, mis võimaldab teil pärast esimest protseduuri näidata oma valgeid, ilusaid hambaid.

Valgendamine on kaasaegne protseduur, mis võimaldab teil pärast esimest protseduuri hoobelda oma valgete, ilusate hammastega.

See tehnika muudab valgendamise veelgi tõhusamaks ja sellel on ka palju eeliseid:

  • Kahjutu koostisega geel. Fotovalgendamine toimub geeli abil, ilma agressiivse vesinikperoksiidita. Valgendamine on valutu, ei tekita ebamugavusi ega kõrvetust.
  • Turvalamp. Geeli keemilise reaktsiooni aktivaator on spetsiaalne LED-lamp. Erinevalt ultraviolettvalgusest kiirgab see külma valgust, mis muudab protseduuri ohutuks.
  • Valgendamise kestus. Isegi hõivatud inimene saab kasutada valgendust. Kogu ettevalmistusprotsess ja protseduur ise ei kesta kauem kui 2 tundi. Vaid tund või kaks ja olete laitmatu lumivalge naeratuse omanik;
  • Efekti salvestamine. Esimese fotovalgusega saavutatakse suurepärane tulemus, mida saab pikka aega säilitada, järgides kõiki suuõõne hooldamise reegleid.
  • Tänu fotovalgendusele püsib lumivalge naeratus täiuslikus seisundis kauem kui aasta. On teada, et suitsetamine, nõuetekohase suuhügieeni puudumine, halva kvaliteediga hammaste puhastamine, värviliste jookide tarbimine põhjustab emaili kiiret tumenemist. Selle vältimiseks määravad kliiniku hambaarstid teile individuaalse dieedi ja erilise hoolduse.

“Neo Dental Group” kliinikus protseduuri eelised:

Kliiniku mugav asukoht kesklinnas

Protseduuri viib läbi spetsiaalselt koolitatud spetsialist,

kes on saanud väljaõppe spetsiaalsete seadmetega töötamiseks

Valgendamisel kasutatakse ohutut geeli ja LED-lampi

– ohutum kui laservalgendamine

Protseduuri ajal emaili ei kahjustata

Sellise valgendamise hind on odavam kui sarnane laservalgendamine

Teie hammaste tervis on teie kätes

Võite saata meile e-kirja, kasutades allolevat vormi või helistades

(+372) 5322 5422