Pulpiidi ravi

Pulpiidi enneaegne ravi on krooniliste haiguste tekkeks ohtlik. Probleemi eiramise hind on täielik hammaste lagunemine ja kaotus.

Pulpiit on hamba neurovaskulaarse kimbu äge põletik, mis põhjustab talumatut valu ja õigeaegse ravi puudumisel näo ja lõualuu piirkonna pehmete kudede turset. Selle põhjustajaks võivad olla karioosne kahjustus ja halva kvaliteediga hambaravi, kõvade kudede keemilised või mehaanilised kahjustused, samuti veresoontes leviv infektsioon. Sõltumata haiguse etioloogiast päästavad “Neo Dental Group” kliiniku hambaarstid Teid valust ja ravivad pulpiiti nii kiiresti kui võimalik.

Ravimata pulpiit on ohtlik krooniliste haiguste tekkeks. Probleemi ignoreerimise hind on täielik lagunemine ja hammaste kadu.

Kliiniku “Neo Dental Group” hambaarstid uurivad hoolikalt patsiendi probleemi ja määravad vajalikud protseduurid.

Selle põletiku ravi on väga keeruline protseduur ja nõuab kõrgelt kvalifitseeritud spetsialisti.

Meie kliinikus kasutatakse tänapäevaseid juurikanalite puhastamist ja töötlemise meetodeid (läbimine ja laiendamine endomotoobi abil + uusimad irrigatsiooni protokollid). Endodontilise ravi viimane etapp on juurekanalisüsteemi ja kõigi raskesti ligipääsetavate lõikude täielik, tihe ja hermeetiline täitmine mitteärritavate materjalidega. Edukaks raviks on vajalik kogu kanali ruumi, apikaalsete avauste kolmemõõtmeline täitmine bioloogiliselt sobiva materjaliga.

Juurekanalisüsteemi kolmemõõtmeline 3D-obturatsioon peaks vältima eksudaadi lekkimist periapikaalsest piirkonnast juurekanalisse, vältima uuesti nakatumist ja looma soodsad bioloogilised tingimused kudede paranemisprotsessiks.

Pidage meeles, et hooletusse jäetud pulpiit võib põhjustada kroonilist põletikku või tõsiseid tüsistusi. Seetõttu, kui tunnete esimesi sümptomeid, broneerige aega “Neo Dental Group” kliinikus.

Teie hammaste tervis on teie kätes

Võite saata meile e-kirja, kasutades allolevat vormi või helistades

(+372) 5322 5422