Hammaste implantatsioon

Hammaste implantatsioon on kõige progressiivsem viis puuduvate hammaste asendamiseks kunstliku analoogiga. Pole tähtis, kui palju hambaid on puudu: üks, mitu või isegi kõik!

Implantatsioon aitab vältida hammaste ülekoormamist sillaproteesimisega. Samuti on hambaimplantaadid ainsaks väljapääsuks inimestele, kellel on eemaldatavate proteesidega ebamugav.

Sekkumine toimub järgmiselt:

  • Ettevalmistus. Arst kogub anamneesi, viib läbi uuringu, uurib suuõõne seisundit. Selle tulemusena arutatakse implantaadi paigutamise kogusumma
  • Kirurgiline etapp. Hambaimplantaat asetatakse ühe visiidi ajal ja protseduur viiakse läbi kohaliku tuimestusega. Hiljem paigaldatakse igeme formeerija ja abutment;
  • Ortopeediline etapp. Hambakroon kinnitatakse implantaadi külge pärast selle luustumist ja juurdumist lõualuus, mis võtab tavaliselt 3-4 kuud. Pikaajaliste tulemuste saavutamiseks peate tagama hea suuhügieeni ja kontrollima suuõõne seisundi iga 6-12 kuu tagant.

 Puuduvad hambad on esteetiline probleem. Samal ajal ei tea paljud, et aja jooksul tekib hammaste puudumise kohal aja jooksul ka luukoe puudus, mis mõjutab implantaadi edaspidist paigaldamist. Seetõttu soovitame Teil pärast hamba väljavõtmist mitte aega võtta, vaid mõelda järgnevale manipuleerimisele ette!

Teie hammaste tervis on teie kätes

Võite saata meile e-kirja, kasutades allolevat vormi või helistades

(+372) 5322 5422