Esteetiline hambaravi

See on kaasaegsete tehnoloogiate ja materjalide kompleks, mis suudab lisaks anatoomiliste kaasasündinud anomaaliate korrigeerimisele ka taastada varem kaotatud trauma, individuaalsete omaduste (näiteks kalduvus emaili hõõrdumisele), vanusega seotud muutuste, ebapiisava hügieenilise hoolduse jne. tõttu loomulik kuju ja hammaste kaunis välimus.

Mis on esteetiline hambaravi?

Täna võimaldavad esteetilised hambaraviteenused korrigeerida igaühe naeratuse ja hõlmavad järgmist:

  • professionaalne hammaste valgendamine,
  • naeratuse esteetika korrigeerimine Hollywoodi viniiridega,
  • hammaste esteetiline taastamine,
  • hambade ehete paigaldamine,
  • hambumuse ja igemete korrigeerimine.

See on kaasaegsete tehnoloogiate ja materjalide kompleks, mis suudab lisaks anatoomiliste kaasasündinud anomaaliate korrigeerimisele ka taastada varem kaotatud vigastuste, individuaalsete omaduste (näiteks kalduvus emaili hõõrdumisele), vanusega seotud muutuste, ebapiisava hügieenilise hoolduse jne. tõttu loomulik kuju ja hammaste kaunis välimus.

Teisisõnu, esteetilise hambaravi teenuseid kasutavad need, kes ei saa kiidelda looduse ilusa naeratusega. Lisaks võivad aja jooksul ja vanuse kasvades kaotada ka kõige ilusamad hambad oma atraktiivsuse.

Tavaliselt tegeleb hambaarst-terapeut hammastega seotud probleemidega esteetilise taastamise abil ja seejärel hambaarst-ortopeed.

Hambarea esteetilise taastamise peamised tüübid on viniirid ja lumineerid.
Kui me räägime lõualuu süsteemi mälumisosast, on selle funktsionaalsus olulisem kui esteetika. Kuid juhtudel, kui esteetiline täiuslikkus on funktsionaalsusega sama prioriteet, kasutatakse molaaride ja premolaaride esteetiliseks taastamiseks panuseid (inlay, onlay).

Kui patsiendil on periodontiit, kaaries, bruksism, hammastel on väike kogus emaili, samuti mõne hammustuspatoloogia korral ebapiisavalt lõikunud hambad, on kõigepealt vaja kõrvaldada olemasolev patoloogia ja seejärel viia läbi esteetiline taastamine.

Teie hammaste tervis on teie kätes

Võite saata meile e-kirja, kasutades allolevat vormi või helistades

(+372) 5322 5422