Dental Spa

See protseduur aitab hakkama põletiku, halba hingeõhku, igemete veritsuse ja hammaste tundlikkusega saama.

Kui soovite hoolitseda mitte ainult keha, vaid ka igemete ja hammaste seisundi eest, pakume suurepärast Dental Spa protseduuri – see on meditsiiniliste protseduuride komplekt, mille eesmärk on suuõõne kudede ja elundite parandamine. Teenus hõlmab pehmete ja kõvade sadestuste eemaldamist skaleerijaga ja õhu abrasiivset töötlemist KaVo PROPHYpearls (pärlipesu), KaVO PROPHYflex pulbernaatriumvesinikkarbonaadi (soodapesu) või KaVo PROPHYflex Perio pulbriga (glütsiin), samuti hammaste õrnat fluoreerimist spetsiaalse geeliga.

See protseduur aitab põletiku, halva hingeõhu, igemete veritsemise ja hammaste tundlikkuse korral.

Meie kliinikus kasutatakse poleerimispulbrit, mis on tänapäevane ja suuõõne kudede jaoks äärmiselt õrn. Selle aluseline toime kaitseb kaariese eest ja vähendab igemehaiguste tõenäosust. Selle pulbri osakesed ei ole teravad, nii et nad ei kriimusta hammaste pinda. Pärast protseduuri hambad helendavad ja omandavad loomuliku valgenemise.

Sõltuvalt naastu tüübist ja astmest võib arst kasutada kogu toimingute kompleksi või kõige vajalikumate protseduuride kombinatsiooni.

Implantaadi proteesimine tagab esteetilise ja funktsionaalse tulemuse. Kuid ärge unustage professionaalsest hügieenist, isegi kui suhu pole jäänud ühtegi hammast. Arvamus, et kunsthambad “ei põe kaariese”, on õige ainult seoses kaariesega. Naastu koguneb suvalisele pinnale, olgu see siis Teie hambad, implantaadid või hambaproteesid. Igemehaiguste allikaks on arvukalt naastudes elavaid baktereid. Hambaproteesidele moodustunud hambakivi lükkab igeme eemale, andes bakteritele luua sügavama läbimise, mis võib põhjustada periimplantitiiti.

Teie hammaste tervis on teie kätes

Võite saata meile e-kirja, kasutades allolevat vormi või helistades

(+372) 5322 5422